sintija gadiga rostudio

this is NEU

kad augstas prasības un standarti atbilst labākajai kvalitātei, funkcionalitātei un dizainam, tad runa ir par this is NEU ___trīs draugi, ko vieno kopīga dziņa pēc minimāla un funkcionāla dizaina.

this is NEU raksturo neglābjama nepieciešamība pēc problēmsituāciju risināšanas mēbeļu dizainā. viņi vēlās un viņi var ___radīt šķietami neiespējamo. tieši tādēļ šis uzņēmums ir ar atzinību novērtēts interjera dizaineru vidū un pateicoties savām augstajām darbaspējām devis artavu neskaitāmos, šobrīd par ‘top’ vietām uzskatāmos projektos un pieprasītākajos restorānos visapkārt galvaspilsētai. paralēli darbam pie publisko telpu iekārtošanas, this is NEU ražotās mēbeles, interjera priekšmeti un gaismekļi ir īpaši iecienīti to estētu vidū, kas tiecās pēc augstas klases, unikāla, vietējā dizaina savos mājokļos.

materiālu ilgtspējīga simbioze, krāšņi un spēcīgi kontrasti kā izmantotajā materiālā, tā pielietotajā tehnikā, ir this is NEU panākumu atslēga. miksējot tēraudu, koku, betonu, marmoru, stiklu un citus materiālus, viņi radīs jaunu, līdz šim nebijušu skatījumu uz vidi jums apkārt. neaizstājamu. viņi rada dizainu, kas bagātina. jūs, jūsu sajūtas, jūs mājokli.

iepazīsti arī pārējos māksliniekus

numbertwo-sintija gadiga - rostudio skatīt detaļās
mūsdienu kafijas galdiņu komplekts skatīt detaļās
šī lielā un zema pūtēja stikla vāze skatīt detaļās
neatkārtojams interjera papildinājums estētiskas vides radīšanai & labākais skolotājs akadēmiskās zīmēšanas apguvē ___gan brīvi stāvošs, gan liekams pie sienas skatīt detaļās

tiekamies?

esam sagādājuši jums neatkārtojamu & rūpīgi atlasītu, vietējo mākslinieku radītu dizaina izlasi

 

no pirmdienas līdz piektdienai 10:00 - 16:00
sestdienās 11:00 - 15:00
& citā laikā pēc pieraksta
mūsdienu kafijas galdiņu komplekts skatīt detaļās
RO STUDIO-24 skatīt detaļās
CELESTIAL askētiskā vāze skatīt detaļās
neatkārtojams interjera papildinājums, estētiskas vides radīšanai skatīt detaļās
RO STUDIO-30 skatīt detaļās