Privātuma politika

Privātuma politika

Mūsu mājaslapas adrese ir https://rostudio.lv/.

Saistības

Šī Privātuma politika paskaidro to, kā “rostudio.lv” ievāc par Jums personīgos datus, kā tos glabā, izmanto un kad izsaka šos datus.

“Rostudio.lv” apņemas aizsargāt Jūsu personīgo datu privātumu, kuri tiek iegūti no jums, tajā skaitā dati, kas tiek iegūti, kad jūs apmeklējat “rostudio.lv” mājas lapas. Mēs augsti novērtējam jūsu privātumu un tāpēc šī politika ir viegli piejama mūsu mājas lapās, lai jums būtu saprotama, kā ir pieejama informācija, kas iegūta mājas lapu izmantošanas laikā. Privātuma politika apraksta personīgās informācijas apstrādāšanas pamatprincipus.

Informācija, ko ievācam

Ir divu veidu informācija, ko “rostudio.lv” var ievākt par Jums: “Anonīmie dati” un “Personīgie dati”.

Anonīmie dati

Anonīmie dati sastāv no reģistra datnēm un Sīkdatnēm - šie dati nav personiski identificējami, kā jūsu Interneta protokola (“IP”) adrese, domēns vai saturs par “rostudio.lv” mājas lapu, kas ir piemērots tikai administratīvajām vajadzībām. Šī mājas lapa izmanto standarta standarta analītiskās pakas, kas ievada ierobežotu informāciju par mājas lapu apmeklētājiem un saglabā šo informāciju servera reģistru arhīvā. Šī informācija var saturēt IP adreses, pārlūkot veidu, pamatinformāciju par IP, atsauces lapu, izmantot operatīvo sistēmu un datuma / laika mājās. Šī informācija neindificē individuālus apmeklētājus, tā ir nepieciešami lapu administrēšanai, kā arī lapu pielietošanai un tendenču analīzei.

Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājas lapu iespējām, piemēram, kā autorizēšanās un / vai atkārtotu apmeklējumu. Sīkdatnes ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti personālo datorosatsauču vajadzībām. Mēs nesasaistām informāciju, kas glabājas sīkdatnēs ar personīgi identificējamu informāciju, ko esat snieguši mūsu lapā.

Mums nav administratīvās pieejas un mēs nespējam ietekmēt sīkdatnes, ko izmanto reklāmdevēji mūsu mājas lapā.

Sīkdatnes

Šī mājas lapa izmanto programmas, kas tiek piegādātas par sīkdatnēm, kas ļauj lietotājam šķirstīt pārlūkot un uzglabāt informāciju par apmeklētajām mājas lapām. Šie neizpildītie dati, lai apstrādātu personīgo informāciju, šos datus un anonīmi un informāciju, kas tiek savākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājas lapas statistiskās atskaites. Laikā, kad apmeklējat mūsu mājaslapu, sīkdatnes mainītu informāciju par jūsu apmeklējumu, piemēram, IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka veidu, operatīvās sistēmas veidu. Lietotājam ir iespēja nobloķēt sīkdatņu izmantošanu.

Google Analytics

Šī mājas lapa izmanto Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu. Šis instruments izmanto “sīkdatnes”, teksta failu, kas tiek izvietots jūsu datorā, lai anonīmi saglabātu standarta Interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedības informāciju. Informācija, ko ievāc sīkdatne par to, kā jūs izmantojat mājas lapu, tajā skaitā jūsu IP adrese, tiek nosūtīta Google. Šī informācija tiek izmantota, lai novērtētu, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu un lai veidotu statistiskās atskaites par lapu aktivitāti “rostudio.lv”.

Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim kādai trešajai pusei izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu privātu informāciju par mūsu mājas lapu apmeklētājiem. Google nesasaistīs jūsu IP adresi ar jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google. Ne mēs, ne Google nemēģināsim sasaistīt IP adresi ar individuālo datora lietotāju. Mēs nesasaistīsim jebkādus datus, kas iegūti šajā mājas lapā ar personiski identificējamu informāciju, atsevišķos gadījumos, kad jūs iesniedzat informāciju par mūsu mājas lapu aizpildāmajā formā.

Personīgie dati

Personīgie dati ir jebkuri dati, kas jūs personiski identificējat, piemēram, Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese vai telefona numurs. Mēs ievācam šādu informāciju, kad jūs piedalāties konkursā, pierakstījāmies mūsu apkārtrakstam vai iesaistījāmies citās tiešsaistes aktivitātēs, piemēram, forumos.

Kad mēs ievācam personiski identificējamu informāciju, jums ir iespēja pieteikties uz e-pastu vai cita veida digitālo komunikāciju no mums vai mūsu biznesa partneriem.

Ja jūs esat iesniedzis personiski identificējamu informāciju '' rostudio.lv '' mājas lapā, jums ir iespēja labot, izmainīt vai izdzēst to, un tā pati patiesībai.

Reģistrācija nav nepieciešama, lai piekļūtu vai izmantotu šo mājas lapu. Tomēr šī mājas lapa var izveidot forumu, emuāru, ziņojuma dēļus un citas lietas, kas būs pieejamas mājas lapas izmantotājiem. Jums, iespējams, būs jāpiereģistrējas, lai izmantotu šīs iespējas, it īpaši tad, ja vēlaties atstāt komentārus vai pievienot rakstus.

Ja jūs reģistrējaties un šī procesa laikā šajā personiski identificējamu informāciju, esat droši, ka šī informācija tiek izplatīta kādreiz trešajā pusē bez jūsu atļaujas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ja jūs ievietojat komentārus vai rakstus par to, kas nav paredzēti, emuāru vai ziņojumu dēļiem šajā mājas lapā, tad ikvienam personiski identificējama informācija, kas būs minēts, būs pieejams un izmantojams ikvienam, kas lasa vai skatīs šos komentārus vai rakstus. Šajā gadījumā mēs neesam atbildīgi par personiski identificējamo informāciju, ko esat izlēmuši, izmantojot šādus kanālos.
Mēs piedāvājam mūsu mājas lapas apmeklētāju iespēju pieteikumus ziņu saņemšanai no mums. Šajā gadījumā mēs neredzam apmeklētāja pieprasījumu e-pasta adrese un vārdu. Šīs komunikācijas sastāvā ir mūsu regulārais apkārtraksts, produktu reklāmas un jebkāda cita informācija, kas pēc mūsu domām varētu būt svarīga apmeklētājam. Jūs varat atteikties no visām šīs pakalpojuma sastāvdaļām vai vispār no šīs pakalpojuma, uzklikšķinot uz '' atteikties '' saites, kas ir atrodamas katrā e-pastā, ko mēs jums nosūtām.

Ja jūs redzat savu e-pasta adresi un / vai vārdu, lai saņemtu ziņas no mums, tad šī informācija tiek izplatīta trešajā pusē bez jūsu atļaujas.

Pieeja personiski identificējama informācijai

Ja jūs personiski identificējat galveno informāciju vai ja jūs vēlaties, lai mums vairs nebūtu pieejams, jūsu personiski identificējamā informācija, tad jūs varat pieprasīt izlabot, atjaunināt vai izdzēst, nosūtīt mums e-pastu uz info@rostudio.lv.

Trešās puses un trešo pušu mājas lapas

Mēs respektējam jūsu konfidencialitāti, un tāpēc tajā ir kāda informācija, kas tiks ievākta šajā mājas lapā, tiks turēta slepenībā. Tā netiks pārdota vai kā kādā veidā, kas varētu jums kaitēt.

Šī mājas lapa var saturēt saites uz šīm mājas lapām, kuras mums nav pilnīgi nekādas kontroles. Lūdzu ņemiet to, kad jūs klikšķināt uz saitēm; mēs neesam atbildīgi par privātuma praktiku un politiku citām mājas lapām. Tāpēc iesakām apskatīt katras mājas lapas privātuma politiku, kas nav tā, vai mūsu mājas lapa ir vai nav saites uz tām.

Piekrišana un labojumi

Izmantojot rostudio.lv un / vai piedaloties rostudio.lv aktivitātēs, Jūs apliecināt savu piekrišanu Privātuma politikas noteikumiem. Ja jūs nepiekrītat šai Privātuma politikā, lūdzu, neiesniedziet privātu informāciju šajā mājas lapā.

Mēs sekojam nozares standartiem, lai aizsargātu jebkādu informāciju, ko esat mums iesnieguši. Tomēr nav jāņem vērā, ka neviena elektroniskā uzglabāšanas metodoloģija nekad nebūs 100% droša. Līdz ar to, kā jebkura cita organizācija, mēs nevaram garantēt absolūto drošību Jūsu informācijai.

“Rostudio.lv” var veikt izmaiņas Privātuma politikā brīdī un pēc viņu ieskatiem. Labojumi stājas spēkā pēc publicēšanas mājas lapas. Jūs esat atbildīgs periodiski pārlasīt šo Privātuma politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām.

Juridikcija

Mēs saglabājam tiesības izpaust jūsu personiski identificējamo informāciju, kā pieprasīt likumdošanu, vienlaicīgi, kad mēs uzskatām, ka izskaidrošana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības un / vai pakļaujot juridiskām darbībām, tiesas pavēstēm vai juridiskiem procesiem.

Atgriešanas politika

Jums ir tiesības pieprasīt pilnu samaksātu naudas atmaksu 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas, ja nav noteiktas savādāk preces vai pakalpojumu aprakstā. Lai atgrieztu samaksāto naudu jums jāvēršas pie Pakalpojuma sniedzēja, rakstot uz e-pastu: info @ rostudio, šim e-pastam pievienojot apliecinošu dokumentu par apmaksu veikšanu un aicinājumu atgriezties samaksāto naudu.

Jums tiks atmaksāta summa, kas neietver sūtīšanas izmaksas un jebkādas citas izmaksas, kas radušās pie jūsu pasūtījuma, piemēram, ievedmuitas nodokļi un citi.

mēs nemainīsim pasūtījumus, kāzu gredzenus, gabalus ar gravējumu un rotaslietas, kas ir nēsātas vai kurām ir acīmredzamas nodiluma pazīmes.

Atgriezt nav iespējams īpašās uz pasūtījuma veidotas rotas, kā laulību gredzeni, rotas ar īpašu gravējumu, kā arī rotas, kas tikai nēsātas un parāda manāmas lietošanas pazīmes.

Ja prece ir tikai lietojams un / vai bojāta, respektīvi, nav oriģinālā jaunā rotas stāvoklī un manāmas ir lietošanas pazīmes, preces precīzi atgrieztas atpakaļ pircējam, izmaksas atgriešanai sedz pircējs. Rostudio.lv patur tiesības nepieņemt atgrieztās rotas, un tās nesakrīt ar augstāk minētajām prasībām.

Visām rotām, kas tiek atgieztas jābūt oriģinālajā iepakojumā.

Lai samainītu rotas, sūtīt epastu uz info@rostudio.lv, norādot pasūtījuma numuru un iemeslu, kāpēc vēlaties apmainīt rotas. Mēs ar jums sazināsimies caur epastu, lai veiktu apmaiņas procesu un aprunātu detaļas.

Atmaksa var ilgt līdz 15 dienām.

 

Uzņēmuma kontakti

RO STUDIO, SIA

A / S “SEB banka”, kods UNLALV2X

LV77UNLA0055001987698

Akotu iela 3, Rīga, Latvija, LV-1082

Reģ. Nr. 40203273087

info@rostudio.lv

+371 29 133 118

Šī Privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta [18.11.2020.].