šis ir ikdienišķs stāsts. par nesaistītiem elementiem, ko savienojot, rodās vēl nebijusi un unikāla kombinācija. par domām un sapņiem. par nemanāmu to realizēšanos. stāsts par degsmi, aizrautību un pāri visam ___ticību. sev, ģimenei un tam, ko dari. par ko stāvi un par ko esi gatavs krist. par darba melnām rokām, acs plakstiņiem, ko grauž negulētās naktis.

mēs neesam viens, bet katrs iemiesojam ko tādu, kas dzen otru. ko tādu, kas papildina, radot kopēju pilnību. esam šīs pilnības un ritma pārņemti, tiecoties uz maksimālo rezultātu, mums nav laika bīties.

mēs ___Terēze un Roberts. mēs ___RO STUDIO.

tās ir Roberta rokas, kas rada jūsu rotaslietas. tās ir viņa zināšanas un gadu gadiem slīpētās prasmes. viņš ir profesionālis ar nenovērtējamām iemaņām un apskaužami augstu darba kapacitāti. šķiet, ka viņš kustās zibens ātrumā, taču sejā nav nolasāms ne vējš, ne grūtības. absolūts un monumentāls miers. citreiz skatoties uz viņu var viegli aizrauties, domājot, cik daudz notiek šajā vienā cilvēkā. cik daudz domu, cik daudz sapņu un tomēr arī rūpju. cenšoties iztēloties kā viņš redz, kā viņš jūt, kā viņš prot. kā viņš dara. Roberts ir RO STUDIO pukstošā sirds, spēcīgās rokas un pamats, kam blakus stāv Terēze. ticiet, ja viņa saskatīs skaisto no krāsns izsprakšķējušā oglē ___viņa to pacels savās plaukstās, apmīļos, iepūtīs dzīvību, un šī ogle nolikta blakus dimantam, mirdzēs tik pat spoži kā tas. Roberts teiktu: ‘es taisu rotas, Terēze visu pārējo’. grafiskā identitāte, fotogrāfijas, teksti, komunikācija un pārdošana. tā ir viņa. orķestris vienas sievietes ķermenī. lai gan trausla, viņa ir nesalaužama un savās prarasībās pret jebkāda veida kvalitāti viņa ir kā nepiekāpīga, tā ārkārtīgi kritiska. Terēze ir RO STUDIO dvēsele, gars un elpa.

kopā mēs esam RO STUDIO. kopums, kur bez viena nepastāv otrs. tie ir divi individuāli elementi, kas saplūstot vienā, spēj radīt un dot. būt. tā ir nepārvarama ticība un ziedošanās vīzijai, kas plūst mūsu asinīs. cik noslēpumaini un tomēr spilgti savā būtībā esam mēs ___RO STUDIO dibinātāji, tik jutekliskas un pārpasaulīgi spēcīgas ir mūs radītās rotaslietas.

iepazīsti mūsu kaislību

moissanite-2 skatīt detaļās

tuvplānā