RO STUDIO rotaslietas iepazīsti mūs

šis ir parasts stāsts. par kombinētiem elementiem, kas lieliski saplūst kopā un rada unikālu un nevainojamu vienotību. par dziļākajām domām un sapņiem. un arī to nemanāmā realizācija. stāsts par kaislību, tīru entuziasmu un galvenokārt ___ticību. sevī, ģimenē un darbā. tajā, par ko tu stāvi un kam esi gatavs krist. par nebeidzamām stundām studijā, pārstrādājušām rokām un plakstiņiem, kas redzējuši tumšākās nakts stundas.

mēs neesam viens, bet divi indivīdi, kas iemieso unikālu spēku, kas virza otru. kaut kas mistisks, kas mūs papildina līdz absolūtam veselumam. un mūs pilnībā pārņem šī vienotība un ritms. kopā mēs nebaidāmies tiekties uz augstāko virsotni.

mēs ___Terēze un Roberts. mēs ___RO STUDIO.

tavas rotas tiek izgatavotas ar Roberta rokām un iztēli. tās ir viņa zināšanas un gadiem ilga meistarība. viņš ir profesionālis ar nenovērtējamām prasmēm un apskaužami augstu darba spēju. dažreiz var šķist, ka viņš pārvietojas zibens ātrumā. un tas viss tiek darīts bez šaubām vai grūtībām. absolūts un monumentāls miers. viņa darbā var viegli apmaldīties un vienkārši apbrīnot viņa spējas. cik daudz domu, sapņu un tomēr rūpes tur šis viens cilvēks. var tikai iedomāties, kā viņš redz, kā viņš jūtas un saprot šo pasauli. bet visvairāk ___kā viņš tajā rada. Roberts ir RO STUDIO pukstošā sirds, stiprās rokas un mūsu sapņa pamats, pie kura lepni stāv Terēze. tici tam, viņai ir acis uz sīkākajām detaļām, un viņa spēj izcelt un uzplaukt pat ar putekļiem pārklātu akmeni ___viņa to pacels un baros, ieelpos tajā dzīvību, tādējādi tas var tikt lepni novietots blakus dimantam un pat pārspīdēt to . Roberts teiktu: "Es darinu rotas, Terēze ir visa pārējā orķestris." grafiskā un vizuālā identitāte, fotogrāfija, saturs, komunikācija un pārdošana. tas viss ir viņa. lai arī trausla, viņa ir nesalaužama un ārkārtīgi precīza savā kvalitātes redzējumā. viņa stingri iestājas par augstiem standartiem. Terēze ir RO STUDIO dvēsele, gars un elpa.

kopā mēs esam RO STUDIO. kopums, kur bez viena nepastāv otrs. tie ir divi individuāli elementi, kas saplūstot vienā, spēj radīt un dot. būt. tā ir nepārvarama ticība un ziedošanās vīzijai, kas plūst mūsu asinīs. cik noslēpumaini un tomēr spilgti savā būtībā esam mēs ___RO STUDIO dibinātāji, tik jutekliskas un pārpasaulīgi spēcīgas ir mūsu radītās rotaslietas.

šī ir mūsu kaislība

rostudio koncepta veikala studija skatīt detaļās
antīkās pasaules iedvesmots sudraba gredzens ar ovālas formas oniksu, izteikti pārliecinātām būtnēm skatīt detaļās

tuvplānā