___ ar rūpēm par RO STUDIO rotaslietām

lai rotas nezaudētu savu izsmalcinātību, tām jāvelta īpaša uzmanība katru jaunu dienu.

paturi prātā to, ka rotaslietas būs īpaši pateicīgas, ja tām būs noslēdzošā vieta tavā rīta rituālā, bet pati pirmā – vakara rutīnā. uzliec tās vien mirklī, kad esi gatava/gatavs doties iekarot pasauli un noņem uzreiz, kad šis darbiņš būs paveikts, atgriežoties mājās.

vēlams rotas glabāt pret apsūbēšanu noturīgā rotaslietu lādītē vai maisiņā, kā arī ieteicams tās turēt drošā attālumā no abrazīvām virsmām.

rotu tīrīšanai izmanto mikrošķiedras audumu vai īpašu juvelierizstrādājumu kopšanai paredzētu auduma drāniņu vai vannīti (pieejami iegādei arī pie mums), taču izvairies no papīra dvieļu vai tualetes papīra lietošanas to spodrināšanai.

ņemot vērā to, ka spēcīgas ķīmiskas vielas, sērs, sviedri, hlors un saules gaisma var kaitēt jūsu iemīļotajām RO STUDIO rotām un samazināt to spozmi, lūdzam jūs ar īpašu piesardzību par tām rūpēties un ievērot nelielus, bet būtiskus piesardzības rituālus. aicinām rotaslietas noņemt sekojošu darbību laikā:

___ sportojot

___gatavojot ēdienu

___nodarbojoties ar dārzkopību

___dodoties dušā, vannā vai peldoties

___atrodoties pirtī, saunā un citās īpaši karstās vietās

___mazgājot traukus, veļu un izmantojot tīrīšanas līdzekļus

___ uzklājot losjonu, kosmētiku vai izmantojot matu kopšanas līdzekļus

paturi prātā, ka profilaktiskas un uz rutīnu balstītas rūpes ir patīkamākas, kā pēcapstrāde. lai jums brīnisķīgi daudz skaistu piedzīvojumu savā ceļā, kopā ar RO STUDIO rotām!