___piegāde

pasūtījumu vari saņemt mūsu veikalā vai ar kurjeru visā pasaulē. otrās izvēles gadījumā, pēc pirkuma noformēšanas, saņemsi pirkuma izsekošanas kodu.

ja mūsu noliktavā nav tava izvēlētā produkta, tā izgatavošanas termiņš ir no divām dienām līdz divām nedēļām + piegādes laiks.

ja tev ir kāds īpašs datums, kurā tavam pasūtījumam jābūt gatavam, lūdzu, uzraksti mums vēstuli, un mēs centīsimies tev palīdzēt!

___apmaiņa un naudas atgriešana

ja neesi apmierināts ar veikto pasūtījumu, mēs atgriezīsim naudu vai veiksim rotaslietas apmaiņu. apmaiņa tiek veikta precēm, kam nav valkāšanas pazīmju un precēm, kas nav personalizētas, radītas pēc speciāla pasūtījuma, tai skaitā, laulības gredzeniem. apmaiņa netiek nodrošināta rotaslietām, kas iegādātas ar atlaidi. visām citām rotām apmaiņa tiek veikta, ja tās tiek atgrieztas laika periodā līdz 14 dienām kopš preces saņemšanas brīža. lūdzu atceries, ka mēs nesedzam un neatgriežam izmaksas, kas saistītas ar sūtīšanu, nodokļus, muitas cenu vai jebkādas citas papildus summas, kas tiek piešķirtas sūtīšanas procesā.

mēs nemainām preces, kas radītas pēc speciāla pasūtījuma, laulību gredzenus, rotaslietas ar gravējumu un tādas rotas, kas ir valkātas vai kurām ir acīmredzamas valkāšanas pazīmes.

ja produkts ir bojāts, nav sākotnējā stāvoklī vai tam ir nodiluma pazīmes, prece tiks atgriezta pircējam par viņa paša līdzekļiem. mēs paturam tiesības noraidīt visas atgrieztās preces, kas neatbilst iepriekšminētajām prasībām.

visām atmaksātajām precēm ir jāietver oriģinālais iepakojums.

lai apmainītu savu rotaslietu, lūdzu, nosūti e-pastu uz info@rostudio.lv un norādi pasūtījuma atsauces numuru un iemeslus, kāpēc vēlies to apmainīt. mēs ar tevi sazināsimies caur e-pastu, lai veiktu apmaiņas procesu un apspriestu visu informāciju.

naudas atgriešana var ilgt līdz 15 dienām pēc pakas saņemšanas.

rostudio 110516 skatīt detaļās
rostudio 160820 skatīt detaļās