___ ar rūpēm par RO STUDIO rotaslietām

 

lai rotas nezaudētu savu izsmalcinātību, tām jāvelta īpaša uzmanība katru jaunu dienu.

paturi prātā to, ka rotaslietas būs īpaši pateicīgas, ja tām būs noslēdzošā vieta tavā rīta rituālā, bet pati pirmā – vakara rutīnā. uzliec tās vien mirklī, kad esi gatava/gatavs doties iekarot pasauli un noņem uzreiz, kad šis darbiņš būs paveikts, atgriežoties mājās.

vēlams rotas glabāt pret apsūbēšanu noturīgā rotaslietu lādītē vai maisiņā, kā arī ieteicams tās turēt drošā attālumā no abrazīvām virsmām.

 

rotu tīrīšanai izmanto mikrošķiedras audumu vai īpašu juvelierizstrādājumu kopšanai paredzētu auduma drāniņu vai vannīti (pieejami iegādei arī pie mums), taču izvairies no papīra dvieļu vai tualetes papīra lietošanas to spodrināšanai.

ņemot vērā to, ka spēcīgas ķīmiskas vielas, sērs, sviedri, hlors un saules gaisma var kaitēt tavām iemīļotajām RO STUDIO rotām un samazināt to spozmi, lūdzam tevi ar īpašu piesardzību par tām rūpēties un ievērot nelielus, bet būtiskus piesardzības rituālus. aicinām rotaslietas noņemt sekojošu darbību laikā:

___ sportojot

___ peldoties

___dodoties dušā vai vannā

___gatavojot vai ēdot ēdienus

___nodarbojoties ar dārzkopību

___mazgājot traukus, veļu un izmantojot ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus

___ uzklājot losjonu, kosmētiku vai izmantojot matu kopšanas līdzekļus

paturi prātā, ka profilaktiskas un uz rutīnu balstītas rūpes ir patīkamākas kā pēcapstrāde. lai jums brīnišķīgi daudz skaistu piedzīvojumu savā ceļā, kopā ar RO STUDIO rotām!

rostudio 110516 skatīt detaļās
rostudio 101130 skatīt detaļās